Ota yhteyttä

Voit ottaa yhteyttä Helsinki Rugby Clubiin sivun oikealla puolella olevalla lomakkeella tai lähettämällä sähköpostia osoitteeseen info@helsinkirugby.org.

Voit myös ottaa yhteyttä johonkin alla oleviin jäseniimme.

Miesten joukkue

Jake Pratleyjpg

Päävalmentaja XVs

Jake Pratley
Jake.Pratley@helsinkirugby.org

IMG_5606

Uudet pelaajat

Emmanuel Courbin

 

emmanuel.courbin@helsinkirugby.org

Päävalmentaja 7s ja Junnurugby

Mikko Moilanen
mikko.moilanen@helsinkirugby.org

Naisten joukkue

Mikko Aalto - profile

Päävalmentaja XVs

Mikko Aalto
Mikko.aalto@helsinki.fi

49650896_228234151394566_1726626498518974464_n

Uudet pelaajat

Kaisla Parkkinen
kaisla.parkkinen@helsinki.fi

Jaakko Hannula

Päävalmentaja 7s

Jaakko Hannula
jaakko.hannula@helsinki.fi

Ota yhteyttä

Treenipaikat

Talin jalkapallohalli

Myllypuron urheilupuisto

Töölö, pallokenttä 6